Forum

Pociągi InterCity zwalniają

InterCity tracą swą zaletę: krótki czas przejazdu. Coraz więcej torowisk idzie do remontu, a kierujące ruchem Polskie Linie Kolejowe przestaną dawać szybkim pociągom pierwszeństwo przejazdu.

wysłane przez marko 4

MaK napisał(a):

> Już dzisiaj przecież trafiają się pociągi, których nie > wolno zatrzymać. I niestety, kiedy dochodzi to spotkania się > "takiego" pociągu towarowego z Ex, to Ex stoi a towarowy > jedzie.

No wiesz... Jak jedzie uran albo chlor z amoniakiem też bym to pchał przed wszystkimi. Chciałbyś, żeby taki pociąg stanął gdzieś pod wjazdem na Wstowie albo pod wjazdem na Skolwinie?

> Sądze, że będzie to zależało od sytuacji. Ale napewno > będzie tak jak teraz... o ile nie gorzej.

A ja sądze, że powstanie swoista grecka tragedia i chaos. Nikt nie będzie wiedział co ma dać pierwsze. Na odcinku to już wogóle się coniektórzy załamią psychicznie. Dojdzie do tego że powstanie samowolka.

> Trele morele. Ciekawe, że tak będzie. Ilu jest dyżurnych, > którzy na słowa "jedzie ekspres", nic nie biorą, i > wstrzymują wszystkie pozostałe pociągi nawet na 10 minut. Bo > jedzie ekspres. Drne to dla mnie jest już. A to co będzie to > horror...

I tutaj za coś takiego to się powinno po procentach dać.

> Hahahaha... może wkońcu mechanicy z osobowych będą > otrzymywać telegramy ze zmianami kierunków jazdy. Bo jak > narazie to oni są bez karni wobec opóźnień "pod > semaforami".

Tak, dostaną rozkłady jak kierowcy autobusów. 11:30 - Regalica (a) - kurs wariantem przez Wstowo. (b) od 7.IX do 10.X - kurs przez Wstowo i Gumieńce, po zmianie czoła na Sg

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Pociągi InterCity zwalniają · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pociągi InterCity zwalniają · 15 lat temu · MaK
Re: Pociągi InterCity zwalniają · 15 lat temu · marko