Forum

Z Wałcza na świnoujską plażę dojedziemy koleją

Cztery stacje pasażerskie, jedna handlowa, 15 przystanków osobowych i 51 przejazdów kolejowych - to wszystko po kilkunastu latach uśpienia wróci do życia.

wysłane przez MaK

mike_1994 napisał(a):

> Dobrze to byłem ja. Ale chyba każdy ma prawo zdenerwować się, > jeśli widzi taki post, jaki widnieje na szczycie tej gałęzi.

Nie za często się denerwujesz? Może jakieś ziółka zakup sobie? Nie można było koledze kalliesowi odpowiedzieć w kulturalny sposób, który o wiele bardziej podniósłby opinie o moderatorze? Skoro ukarałeś go banem, powinieneś wytłumaczyć mu za co ten ban. Kolego, rozdajesz te bany tak jak się to Tobie podoba. Coraz bardziej ja, oraz inni użytkownicy mamy dosyć moderacji w Twoim stylu. Od kiedy stałeś się fioletowy, to coś władza uderzyła Tobie do głowy. Widzisz, odpowiedzią kaliesowi przechyliłeś kielich goryczy. Może już starczy tego i czas się zastanowić co robie źle? Przez Ciebie ten serwis staje się wyjałowiony. Ludzie nie zabierają udziału w rozmowach, bo boją się, że Mały Majk ich zjedzie. Nie można na forum prowadzić luźnej rozmowy. Jeszcze troche to trzeba będzie mieć mgr. i inż., żeby Mały Majk się nie dowalił o co kolwiek w postach... :/ Przeginasz koleszko, przeginasz.

Acha... jeszcze jedno. Skoro jest moderacja postów, to od tego jesteś fioletowy, żeby poprawić i dodać komentarz. A nie urlopować oburzonego użytkownika, bo nie wypełniłeś swoich obowiąków...

-- - O jaki przystojny. Student pewnie?
- Nie. Kolejarz.
- A to zmienia postać rzeczy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
!@#$%%^&*( · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Moderator
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · marko
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · mike_1994
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · MaK
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · mike_1994
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · MaK
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · mike_1994
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · MaK
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Lukasy
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · marko
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Lukasy
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Iwo
kka · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: kka · 15 lat temu · Sakorius