Forum

Z Wałcza na świnoujską plażę dojedziemy koleją

Cztery stacje pasażerskie, jedna handlowa, 15 przystanków osobowych i 51 przejazdów kolejowych - to wszystko po kilkunastu latach uśpienia wróci do życia.

wysłane przez MaK

mike_1994 napisał(a):

> W granicach możliwości. Jeśli w całym poście są babole jeden na > drugim to ja nie mam obowiązku tego poprawiać ani przepuszczać.

No tak. Lepiej zbanować gościa. W końcu każdy na początku korzystania z internetu był bystry i wszystko wiedział.

> A propos blokowania i moderowania - uprawnienia do tego ma jeszcze 9 > osób.

Ale z żadna z pozostałych 9 osób nie powoduje tyle kontrowersji, problemów i sprzeczek co mike_1994.

> P.S. Od dzisiaj nie tykam moderacji postów kolejowych, bo widocznie > jak na tym się nie znam to nie powinienem niczego odrzucać.

Najlepiej się wycofać. Pozostawić kwestie otwartą i róbta se co chceta. Skoro nie wiesz o co chodzi w podstawowych pojęciach kolejowych, to po co pchałeś się do moderacji kolejowego forum? Po to, żeby tyle krwi napsuć użytkownikom? Nie zapominaj, ze Ty także nim jesteś.

Jeżeli chodzi o względy osobiste, to także startowałem na moderatora. Więc teraz nie będę odpuszczał Tobie oraz Lukasemu żadnego popełnionego błędu. Mam nadzieje, że zdajesz sobie z tego sprawę :>

-- - O jaki przystojny. Student pewnie?
- Nie. Kolejarz.
- A to zmienia postać rzeczy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
!@#$%%^&*( · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Moderator
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · marko
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · mike_1994
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · MaK
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · mike_1994
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · MaK
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · mike_1994
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · MaK
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Lukasy
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · marko
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Lukasy
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: !@#$%%^&*( · 15 lat temu · Iwo
kka · 15 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: kka · 15 lat temu · Sakorius