Forum

Przejazdy kolejowe w GPS. Nawigacja ostrzeże przed...

Polskie Linie Kolejowe do spółki z producentem AutoMapy, wprowadziły do nawigacji satelitarnej GPS ostrzeżenie dla kierowców o zbliżającym się przejeździe kolejowym. To odpowiedź na serię tragicznych wypadków na torach, niestety także na Pomorzu Zachodnim.
Mr_Reaper napisał(a):

> podlotek jestem ;), > ale poważnie, 800km to w dwa, trzy dni przejeżdżam i jedno co > mogę powiedzieć, to to że w zachodniopomorskim przejazdy są > dobrze oznakowane. To że ktoś jest ślepy lub idiotą, to ja już > nic nie poradzę. Nie będę dalej z Tobą polemizował bo sensu w > tym nie ma za grosz.

No faktycznie, że dyskusja z kimś, kto nie będzie dyskutował to nie ma sensu i swoje tezy uważa za jedyne i nie podważalne. Chyba musisz by bardzo nieszczęśliwym człowiekiem skoro wszystkich uważasz za ślepców albo idiotów i z nikim nie zamierzasz dyskutować. Niektórzy nie mają takiego komfortu, że sobie mogą podróż 800 km rozłożyć na 3 dni, bo by ich np. z pracy wylali. Jeżeli uważasz, że wszystko jest tak super i hiper to chyba jeszcze zbyt mało jeszcze widziałeś/doświadczyłeś. Wracając do tematu to zapraszam Cię do zwiedzenia np. przejazdu, na którym zginął człowiek parę miesięcy temu na obwodnicy Białogardu na drodze krajowej 166. Dla mnie on nie był idiotą ani ślepcem bym nim natomiast ten, kto tak fantastycznie oznakował tą drogę, nie wyciął wszystkich krzaczorów zasłaniających na bardzo długim i ostrym zakręcie drzewek samosiejek albo ten, kto jak projektował tą wspaniałą obwodnicę to nie zrobił wiaduktu nad torami. Cóż, ale Ty i tak pewnie tego nie zrozumiesz, bo kierowca, który zginął był albo ślepcem albo idiotą przykre...
Re: Przejazdy kolejowe w GPS. Nawigacja ostrzeże przed... · 14 lat temu · KRosiak
Re: Przejazdy kolejowe w GPS. [OT] · 14 lat temu · Lukasy