Forum

Ukradli sieć trakcyjną

W nocy 9/10 listopada dokonano kradzieży sieci trakcyjnej na szlaku Koszalin - Nosówko (- Białogard). Skradziono ponad 400 metrów drutu jezdnego i ponad 200 metrów liny nośnej. Do godziny 7:00 przeciągano składy pasażerskie lokomotywą spalinową. Po godzinie 7:00 do prac naprawczych przystąpili "sieciowcy", co wymagało zamknięcia szlaku. Pociągi PKP Intercity kursują objazdem przez Kołobrzeg. Planuje się przywrócenie ruchu około godziny 19:00.

wysłane przez margor

Droznik napisał(a):

> ... na odc Mścice - Ustronie Morskie nikt, podkreślam > NIKT nie ukradł sieci trakcyjnej (dlatego było porównanie do > dzwona w Szczecinie.

Cytując za witryną http://rozklad-pkp.pl z dnia 06.11.2014 (na kompie mam zrzut ekranu): " Utrudnienia w ruchu na odcinku Mścice - Ustronie (Mścice - Ustronie Morskie) Z powodu kradzieży sieci trakcyjnej na odcinku Mścice - Ustronie pociągi przewoźnika PKP INTERCITY przeciągane trakcją spalinową opóźnienia około 30 minut. Za pociągi przewoźnika Przewozy Regionalne wprowadzono zastępczą komunikację autobusową."
Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · MaK
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · Droznik
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · Droznik
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · margor
Re: Ukradli sieć trakcyjną · 6 lat temu · arctodus1111