Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Pierwsze wspólne spotkanie - relacja

Michał Pilaszkiewicz,

dodane przez mike_1994; zmodyfikowane

Udało się! Nasze pierwsze wspólne spotkanie odbyło się dziś w wyznaczonym wcześniej miejscu o godzinie piętnastej. Kilkanaście minut wcześniej Administratorzy wraz z Moderatorami przyjechali, aby przygotować ognisko.
W spotkaniu wzięło udział około trzydziestu osób. Nie jest to jakaś porażająca liczba, ale miejmy nadzieję, że następnym razem uda nam się zebrać większą liczbę miłośników.

Zgodnie z planem o godzinie 15:00 rozpoczęliśmy nasze ognisko. Kilka minut potem pierwsi chętni nadziali kiełbaski na kije. Podczas spożywania upieczonych kiełbasek odwiedziło nas dwóch policjantów i posądziło trzech naszych kolegów o spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Po kilkunastu minutach przyjechał najbliższy zmotoryzowany patrol i przeprosił miłośników za zamieszanie oraz zawiózł policjantów na komendę na krótkie szkolenie. Impreza dalej przebiegała we wspaniałym nastroju.

Około godziny 18 powoli zaczęliśmy rozchodzić się do domów. Część pojechała do centrum, część do Polic, a jeszcze inni na prawobrzeże.

W imieniu swoim oraz grona redakcji chciałbym podziękować: wszystkim - za udaną zabawę we wspaniałej atmosferze, natomiast koledze o nicku DamTram - za pomoc w przygotowaniu ogniska.
Przeczytaj również: Pierwsze wspólne spotkanie (9.06.2008)

możliwość komentowania została wyłączona