Tatra108 napisał(a):

> Ja od dłuższego czasu w miarę możliwości staram się > jeździć koleją ze Szczecina Dąbia do Szczecina Głównego. > Kupuję wówczas bilet studencki za 1,76 zł i jadę w 15 minut > do centrum. Tam przejdę się drugie tyle pieszo i jestem w > pracy. Poza tym po ostatniej wizycie w Trójmieście uważam, > że taka SKM-ka w Szczecinie mogłaby wiele pomóc.

Szkoda, że niektórych dopiero remonty i sytuacje nietypowe (jak utrudnienia zimowe w zeszłym roku) przekonują do korzystania z pociągów na krótkich trasach. Od dawna obowiązuje bilet w cenie 3,60 (normalny) na pociągi Regio w granicach miasta (więcej o nim tu: http://beta.przewozyregionalne.pl/bilety-czasowe-na-obszarze-miasta-szczecina i tu: http://beta.przewozyregionalne.pl/bilety-strefowe-na-pomorzu) Może był on zbyt mało rozreklamowany?

Mam nadzieję, że ten "cud" skłoni odpowiednie osoby do przyspieszenia prac nad powstaniem SKM w Szczecinie z prawdziwego zdarzenia. A do tego czasu chociażby utrzymaniem obecnego honorowania biletów przez PR, lub nawet jego rozszerzenie na zasadach wzajemności ;)

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...