Forum

PKP coraz dalej od pasażerów

Po wprowadzeniu nowego rozkładu jazdy pociągów odcięto od połączeń kolejowych mieszkańców małych miejscowości wzdłuż trasy Szczecinek - Runowo Pomorskie.
MaTe napisał(a):

> Akurat Ciebie mareczek o pisanie durnowatych tekstów na poziomie > jaQubka nie podejrzewałem.

A co takiego złego napisałem? Lukasy się niepotrzebnie czepia i chyba zrobił to specjalnie, bo ja podtekstów w jego kierunku nie zauważyłem, a o owych 80 gr gadała jakaś tam szycha z Warszawy kilka dobrych lat temu (a to że fajnie brzmi, inna bajka :P).

> W tym rozkładzie zauważcie wyleciała > masa przystanków osobowych i to właśnie dlatego, że ilość > osób wsiadających do pociągu na nich była częścią > dziesiątą jednostki i to sporo poniżej 0,5. Bez sensu jest > trzymanie tego typu przystanków gdzie wsiada jeden kolejarz na dwa > dni (Jarszewo, Żabowo, Wyszogóra itd.. )

Ale jednak ktoś tam wsiadał (Czarne Małe) i jak pisał Bodek były to średnio 2-4 osoby na dzień. Problem jest, gdy te osoby były rozrzucone po całym dniu, ale obstawiam, że jednak były to osoby, które stale kursowały konkretnymi pociągami. Więc może chociaż zrobić ze 1-2 pary (najbardziej pasujące), które jednak by zabrały te osoby.

Co do Wyszogóry - nie dziwie się, jedyny budynek mieszkalny to budynek stacyjny, sama wiocha jest ze 2 km dalej. Z Żabowem lipa totalna, bo wiocha ma potencjał tylko wypadałoby powalczyć o przesunięcie przystanku bliżej wiochy.

-- "Bułki macane należą do macanta" - (C) Społem na ul. Buczka, z wiadomych czasów...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · TCT
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Lukasy
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Lukasy
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Mareczek
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Marcel
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Bodek
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaK
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MarcinB
Re: PKP coraz dalej od pasażerów [OT] · 15 lat temu · MarcinB
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · imarcin
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Bodek