Forum

PKP coraz dalej od pasażerów

Po wprowadzeniu nowego rozkładu jazdy pociągów odcięto od połączeń kolejowych mieszkańców małych miejscowości wzdłuż trasy Szczecinek - Runowo Pomorskie.
MaTe napisał(a):

> To że ten tekst jest durnowaty i tylko ludzie na poziomie emocjonalnym > 16sto latków ciągle się nim podniecają.

Ekhhh, coś mało humorystyczny jesteś ;)

> Przypatrz się lepiej rozkładowi. Wylatywały przystanki które miały > wskaźnik wsiadania mniejszy niż 0,3 na pociąg oraz w ruchu tych > pasażerów nie było żadnej regularności.

A ja tam wiem na podstawie jakich wskaźników były te postoje wywalane? Ponadto rozumiem, że wraz ze wzrostem liczby par, kolejne przystanki pójda do piachu, gdy spadnie owy wskaźnik?

> Twoje obstawianie jest > błędne bo zobacz, że jest grupa przystanków które mają tylko > postoje do/z pracy właśnie dlatego, że potok był bardzo mały ale > regularny.

Zauważyłem to. Jednakże nie popieram takiego wywalania przystanków. Po pierwsze, jak widać na przykładzie p. Adolfa, kupował bilet do Czaplinka a chciał wysiąść w Czarne Małe. Wskaźnik sprzedaży biletów do rzeczywitości ma się nijak. Ponadto, jeżeli się ma być wprowadzony postój nż, wypada te postoje nadal utrzymać pomimo tak marnego wskaźnika (no chyba, że PLK jest uparta, i o czymś takim nie chce w ogóle słyszeć). Potem zostanie wprowadzony postój nż i jak zachęcisz klienta aby wrócił, od którego się odwróciłeś? Jakby nie patrzeć, to też jest forma podcinania sobie gałęzi.

-- "Bułki macane należą do macanta" - (C) Społem na ul. Buczka, z wiadomych czasów...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · TCT
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Lukasy
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Lukasy
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Mareczek
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Marcel
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Bodek
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaK
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MarcinB
Re: PKP coraz dalej od pasażerów [OT] · 15 lat temu · MarcinB
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · imarcin
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Bodek