Forum

PKP coraz dalej od pasażerów

Po wprowadzeniu nowego rozkładu jazdy pociągów odcięto od połączeń kolejowych mieszkańców małych miejscowości wzdłuż trasy Szczecinek - Runowo Pomorskie.

wysłane przez MaTe

Mareczek napisał(a):

> A co takiego złego napisałem? Lukasy się niepotrzebnie czepia i > chyba zrobił to specjalnie, bo ja podtekstów w jego kierunku nie > zauważyłem, a o owych 80 gr gadała jakaś tam szycha z Warszawy > kilka dobrych lat temu (a to że fajnie brzmi, inna bajka :P).

To że ten tekst jest durnowaty i tylko ludzie na poziomie emocjonalnym 16sto latków ciągle się nim podniecają. Możemy również policzyć jakie straty na pasażera przynosi komunikacja miejska przecież - taki sam nic niemówiący wskaźnik otrzymamy.

> Ale jednak ktoś tam wsiadał (Czarne Małe) i jak pisał Bodek były > to średnio 2-4 osoby na dzień. Problem jest, gdy te osoby były > rozrzucone po całym dniu, ale obstawiam, że jednak były to osoby, > które stale kursowały konkretnymi pociągami. Więc może chociaż > zrobić ze 1-2 pary (najbardziej pasujące), które jednak by > zabrały te osoby.

Przypatrz się lepiej rozkładowi. Wylatywały przystanki które miały wskaźnik wsiadania mniejszy niż 0,3 na pociąg oraz w ruchu tych pasażerów nie było żadnej regularności. Twoje obstawianie jest błędne bo zobacz, że jest grupa przystanków które mają tylko postoje do/z pracy właśnie dlatego, że potok był bardzo mały ale regularny.
PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · TCT
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Lukasy
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Lukasy
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaTe
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Marcel
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Bodek
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MaK
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · MarcinB
Re: PKP coraz dalej od pasażerów [OT] · 15 lat temu · MarcinB
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · imarcin
Re: PKP coraz dalej od pasażerów · 15 lat temu · Bodek