Forum

Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata

Przez przejazd kolejowy na ul. Cukrowej nie można normalnie przejechać. Przecież tam można urwać całe zawieszenie - skarży się pan Andrzej, czytelnik "Gazety".
marko napisał(a):

> Oczywiście że tak nie jest. Wyobraź sobie jakby to > wyglądało: zrobili tory ale przejazd zostawili. Jak już robić > coś to do końca. No ale jak widać po przejeździe na > Gumieńcach nie zawsze na kolei tak jest. Dodam, że w artykule o > remoncie 9 km do granicy jest coś wspomniane o wymianie > urządzeń na posterunkach gumienieckich. Wszystko przekopią, > położą kable, przekaźniki itp. ale przejazdu nie tkną. Tak > jakby przejazd nie należał do stacji i do PLK...

No dobra to jak przejazd zostanie taki jaki jest to nie można go osobno wyremontować? I czy koniecznie musi się tym zająć i dać kasę PLK? Np. miasto nie może tego zrobić?

> Chyba 81. Bo 61 może spokojnie jeździć Południową lub tak > jak teraz skręcać tuż przed przejazdem w ulicę (jak sie ona > zwie?)

Wiesz, w zasadzie to problem by był z obiema liniami. Zauważ że 61 nie może jadąc do Dworca Głównego PKP skręcić w Radomską bo na Południowej jest pas zieleni między jezdniami. A pominąć UW nie da rady przecież. 81 z kolei, mogłaby jechać do ronda Hakena i tam dalej trasą 61 ale też z pominięciem UW więc lipa... Chyba że zrobią wjazd dla skręcających z Południowej w Radomską jadąc w kierunku ronda Uniwersyteckiego.

-- Tymbark - 0zł Kamizelka - 0zł Statyw - 0zł - wrażenia z nocki - bezcenne!
Re: Przejazd zrobimy, ale najwcześniej za trzy lata · 16 lat temu · Bauer
Czysta paranoja... · 16 lat temu · MaK
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · marko
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · MaK
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · marko
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · Bauer
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · Bauer
Re: Czysta paranoja... · 16 lat temu · techno