Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Sakorius napisał(a):

> Znając "Wybiórczą" można z pełną stanowczością > stwierdzić, że w tym artykule cały fakt jest > przejaskrawiony. Skąd nagle radny LSD wziął się w > Warszawie w pociągu interRegio? No i dlaczego piszą, że > dyrektor Chańko nie wie (ale się dowie), który z > oddziałów PR jest za ten stan odpowiedzialny, skoro jak > wiadomo skład uruchamia PR Szczecin? A to, że przedział WC > jest wymazany kałem, to należy podziękować > społeczności, że robi syf gdzie popadnie. Myślę, że to > kwestia pierwszego dnia obowiązywania nowego rozkładu, > kiedy wszystko jeszcze nie dogrywa się jak należy. Mam > także nadzieję, że PR "utrze noska" PIC-owi, za > kradzież budyni, robiąc im konkurencję.

Podziwiam pewność siebie i zdolności graniczące z jasnowidzeniem pozwalające stwierdzić „z pełną stanowczością...”. - Radny jak każdy inny człowiek jeździ czasem pociągiem. No i jechał właśnie tym. Stopień zdziwienia tym prostym faktem jest zdumiewający - Dyrektor Chańko naprawdę nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie kto odpowiada za skład, a ja wcale nie mam pewności, że odpowiada za to Szczecin (no bo skoro nawet dyrektor nie jest pewien) - Stan WC to w wielu przypadkach zasługa pasażerów. Tylko czy oznacza to, że kolej ma wypuszczać taki skład na trasę? Przypomnę tylko, że usmarowany kibel bez wody był już po wjeździe na stację Warszawa Centralna (z pół godzinnym opóźnieniem spowodowanym nieudaną próbą naprawy ogrzewania).

Oczywiście można też założyć, że zdjęcia ludzi ubranych w co tylko można, skulonych w śpiworze, brudnej toalety (redakcja stwierdziła, że publikacja byla by jednak przesadą, nie jesteśmy tabloidem) czy też pozapychanych gazetami szpar w oknach to mistyfikacja. Widzę, że wielbicieli teorii spisku nie brakuje.
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB