Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami
> Wyszło jednak na to, że taki układ nie ma dalej sensu. Więc jeżeli > ktoś chce tu na forum podyskutować na temat tego co piszę (jako > komentarze do tekstów) to wszystko jest już jasne.

Oj, nie przesadzaj;-), przecież na tym forum są sami wszechwiedzący kolejarze, którym jak jedno słówko nie podpasuje, to gotowi są zjeść Cię żywcem:-). Jednak jak serwis chyli się ku upadkowi, to wszyscy obwiniają Adminów i Modów zamiast siebie - a co jesteśmy brać kolejarska, ale wśród nas nie ma jedności - ot taka dygresja;-).

> Mogę zresztą > czasem coś dorzucić, bo nie wszystko co uda mi się zebrać > przygotowując tekst wchodzi ostatecznie do gazety. Zwykle są to > interesujące informacje dla mkm-ów.

Andrzej, ale po co, skoro i tak Cię brać kolejarska zjedzie jak psa?

-- "Czy Ty wiedzieć, że ty plagiat robić"?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · X
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB