Forum

Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina

zablokowany
Fatalny debiut kolejowej spółki Przewozy Regionalne na nowej trasie. Pasażerowie jechali nieogrzewanymi wagonami z dziurawymi oknami i wysmarowanymi kałem toaletami
X napisał(a):

> Oj tak, szczególnie widać Twoją aktywnośc - normalnie aż mnie > zatkało;-)

Wymień mi 5 rzeczy, które zrobiłeś dla dobra i dla istnienia kolejowego KOMIS'u. Jeżeli wymienisz i pokażesz mi je palcem, oficjalnie przyznam się do winy. Oczywiście, podpisanych Twoim imieniem i nazwiskiem.

> Nie twierdzę, że mam nienawiśc do kolejarzy, ale czasmi po prostu > nóż sie w kieszeni otwiera jak się to czyta.

A na Twoje wypociny na tym forum, nikomu się nóż w kieszeni nie otwiera? Chyba 90% postów Twoich na kolejowym, jest tylko o zamknięciu serwisu, o tym, że kolejarze są źli, lub o innych pierdołach....

> Poza tym ciekawe jak > Twój punkt widzenia się zmienił - najpierw jechałes po Bauerze jak > po psie, a teraz zgrywasz jego wielkiego przyjaciela.

Czemu w poście o Tobie czepiasz się innych użytkowników? Brakło argumentów? Dlaczego uważasz, że zgrywam wielkiego przyjaciela Bauera? I z jakiej racji, przepraszam bardzo, poruszasz prywatne znajomości moje z Bauerem na forum publicum? Jesteś facet? Bo zaczynasz plotkować, jak kobieta...

> A pracowałeś wśród motorniczych, że wydajesz taki właśnie głupi > osąd?

Poruszam się tramwajami także...

> Bo mam dość oczerniania ludzi którzy chcą dobrowolnie > współpracować z naszym/waszym serwisem, ale jak zawsze znajdzie sie > ktoś komu coś zawsze nie podpasuje;/

A co TY zrobiłeś, aby plan był wykonany?

> Proszę o zacytowanie całych postów w których wystąpiły wymienione > przez Ciebie niezgodności z regulaminem. Przypominam, że w poście > mogą wystąpić lekki odbieg od tematu i nie łamie on żadnego punktu > regulaminu. Czesto gęsto takie dygresje zdarzają sie w wielu innych > wypowiedziach.

A to nie wystarczy Twój poprzedni post?

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · Sakorius
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · Lukasy
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · RJawdyk
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż... [OT/EOT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Koszmarna podróż z Warszawy do Szczecina · 14 lat temu · MaK
Proszę przeczytać · 14 lat temu · MarcinB