Forum

Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży?

RT2 napisał(a):

> OK zgadzam się. Miałem przyjemność jechać nieraz lokomotywami > domniemanego przewoźnika, ale oni tam, co najwyżej osiągają 80 km/h > (no albo ja ze słabymi mechami jeździłem)

Oj, powiem Ci, że znam bardzo dobrze jednego mecha co jechał 95 km/h na tym odcinku, być może miałeś pecha i na niego nie natrafiłeś ale powiem Ci jedno: Na szlaku Niebuszewo - Gocław przy obecnym stanie wyremontowanego toru można takową prędkość spokojnie osiągnąć.

[ciach reszta]

Nie wiem jak to było dokładnie na tej jeździe próbnej ale jeżeli tym kiblem jechał jakiś (że się tak wyrażę) "pirat kolejowy" to całkiem możliwe jest, że mógł rozpędzić kibla do tejże prędkości.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · techno
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · MaK
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · Kriz8
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Nareszcie · 17 lat temu · tom1
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · marko